Montaż monitoringu Warszawa

Profesjonalny montaż/instalacja monitoringu w Warszawie

Ludzie lubią sprawować kontrolę nad wszystkim, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą rzeczy na których Nam zależy i które mogą być zagrożone. W dzisiejszym świecie, pełnym przestępstw, kradzieży i włamań, na całe szczęście nie jesteśmy jedynie biernymi obserwatorami zdarzeń, a nawet można pokusić się o stwierdzenie, że mamy spore możliwości do ochrony Naszej własności.

W wypadku prywatnych posesji podstawą stały się drzwi antywłamaniowe, a także system alarmów. Ogromny postęp technologiczny umożliwia Nam pójście o krok do przodu i montaż monitoringu Warszawa, który zapewni Nam jeszcze większe zabezpieczenie na wypadek niepożądanych zdarzeń. Od pewnego czasu jest to nieodzowny element każdego domu, a także miejsc publicznych takich jak sklepy, stacje benzynowe, czy nawet zamknięte osiedla.

Montaz_2_kamery

W odróżnieniu od obiektów użyteczności publicznej, taka instalacja w domu bądź mieszkaniu musi być dyskretna i nie psuć wystroju Naszego obiektu. W wypadku zarówno monitoringu jak i każdego innego systemu zabezpieczeń, najważniejszym kryterium którym powinniśmy się kierować jest skuteczność ochrony. Dlatego dokonując wyboru monitoringu, użytkownik powinien w pierwszym momencie określić czy instalacja monitoringu Warszawa powinna być zastosowana technologią analogową czy cyfrową IP. Różnica w tych systemach polega przede wszystkim na jakości nagrywanego obrazu – technologia analogowa jest trochę gorszej jakości od techniki cyfrowej, a co za tym idzie, istotne są także różnice w cenach obu technologii- monitoring cyfrowy IP jest droższy. Oba systemy są przy tym bardzo skuteczne i jeśli Nasze potrzeby obejmują prywatne posesje, to instalacja cyfrowa w większości nie znajduje zastosowania w systemach domowych, gdyż wystarczający jest monitoring analogowy. Jednakże dla bardziej wymagających klientów możliwe jest zainstalowanie monitoringu cyfrowego o dużej rozdzielczości i jakości obrazu.

Oferty każdej firmy zajmującej się instalacją monitoringu powinny być elastyczne, dlatego montaż monitoringu Warszawa powinien kierować się głównie indywidualnymi potrzebami klienta. Należy uwzględnić także specjalne rodzaje ofert dla firm i wspólnot mieszkaniowych. Sam montaż to kompleksowa usługa polegająca zarówno na wybraniu wysokiej jakości urządzeń monitorujących, ale także instalację oraz konfigurację urządzeń wchodzących w ten zestaw. Dzięki konfiguracji mamy pewność, że wszystkie elementy będą ze sobą odpowiednio współpracować, nie umknie Nam wtedy nawet najmniejszy ruch.

Nasuwa to myśl, że tego typu instalacja monitoringu Warszawa z całą pewnością poprawi jakość naszego życia, a także da Nam możliwość wglądu i kontroli pracowników, oraz ochroni Nasze mienie.

Ceny instalacji monitoringu

Ceny instalacji monitoringu są ciężkie do oszacowania. Wszystko zależy od rozmiaru instalacji, jakości u zżytego sprzętu i okablowania, dodatkowych, niestandardowych funkcji, oraz kosztów usług montażowych i projektowych. Przy wyborze oferty powinniśmy pamiętać, że jest to inwestycja na lata i nie należy kierować się jedynie względami cenowymi. Należy wybrać doświadczoną i sprawdzoną firmę, oraz markowy sprzęt aby system monitoringu służył nam długie lata.

Montaż kamer ip cennik

Kamera IP to połączenie komputera i kamery w jeden system. Urządzenie takie przesyła do internetu obraz który zarejestruje za pomocą protokołu IP. Najtańsze kamery z dostępem do internetu to koszt rzędu zaledwie pięciuset złotych. Montaż takiego modelu nie powinien przekraczać ceny urządzenia. Oczywiście ostateczna cena montażu kamer IP w firmie lub domu zależy od jakości i ilości montowanego sprzętu. Droższe kamerki oferują większą rozdzielczość, ilość klatek na sekundę, szerokość kątu widzenia i światłoczułość.

Obsługa :

– Krótkie terminy napraw u klienta (do 7 dni).
– 2-letni bezpłatny okres gwarancyjny na miejscu.
– Atrakcyjne ceny obsługi dodatkowej.
– Bezpłatne szkolenia użytkowników po instalacji.
– Stała i wykwalifikowana kadra doradcza i montażowa.

Inne :

– Profesjonalne doradztwo oraz optymalizacja kosztów.
– Płatne i bezpłatne projekty systemów telewizji przemysłowej.
– Bezpłatna wizja lokalna..
– Prezentacja obrazu przed podpisaniem umowy.
– Profesjonalna obsługa oraz indywidualny konsultant/handlowiec.