Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś

Paczka w Ruchu Allegro, nowy sposób na zwiększenie sprzedaży internetowej

29 listopada 2021 Paczka w Ruchu Allegro

Allegro do dłuższego czasu w swojej ofercie stosuje wielowariantowość, która daje niebywałe możliwości sortowania produktów, biorąc pod uwagę wiele cech jednocześnie, dzięki czemu dopasowanie i mnogość produktów jest znacznie wyższa i interesująca dla konsumenta.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i wznieść ich poziom zadowolenia na jeszcze wyższy poziom warto zastosować nowoczesne opcje wysyłki takie jak paczka w Ruchu Allegro, która pozwala na łatwy i swobodny odbiór przesyłki w dogodnym dla nas momencie.

Jak działa paczka w Ruchu Allegro

Paczka w Ruchu Allegro to możliwość szybkiej wysyłki za pomocą kuriera, do wybranego punktu zlokalizowanego w punkcie odbioru. Tysiące lokalizacji w wybranych sklepach, stacjach, czy punktach obsługi pozwala na wskazanie konkretnego punktu przez klienta podczas dokonywania transakcji, dzięki czemu nie będzie zmuszony do oczekiwania w domu na dostawę przez kuriera. W dogodnym dla siebie momencie w godzinach otwarcia obiektu, za pomocą kody odbierze swoje zakupy. Atrakcyjna i stała cena współpracy wyróżnia opcję Ruchu na tle innych kurierów, dlatego jest z chęcią wybierana przez wielu sprzedawców. Aby wdrożyć opcję kurierską do swojego sklepu i zintegrować
ją z platformą Allegro, najlepszym ruchem będzie połączenie działań wtyczką ErpBox. 

Zastosowanie wtyczki ErpBox w celu integracji opcji Ruchu i Allegro pozwala na:

  • Automatyczne generowanie listów przewozowych
  • Automatyczne generowanie dokumentów
  • Wezwanie kuriera po odbiór przesyłek
  • Wysyłkę informacji o statusie przesyłki i wyznaczonym dniu odbioru
  • Automatyczne uaktualnianie statusu płatności

Działania podjęte przez system pozwolą na duże oszczędności czasu oraz kosztów poniesionych
z tytułu prowadzenia sklepu internetowego. 

Zoptymalizuj działanie sklepu wprowadzając nowe funkcje

Wdrożenie optymalizacji w postaci oprogramowania ErpBox pozwala na przejęcie wielu zadań w sposób automatyczny przez wtyczkę, dodatkowo gwarantując wykonywanie ich wielotorowo.
Co to oznacza w praktyce? W przypadku złożenia zamówień przez kliku klientów jednocześnie system automatycznie zrealizuje ich zamówienia w tej samej chwili bez konieczności kolejkowania, jak ma
to miejsce w przypadku tradycyjnej obsługi przez pracownika. Jeśli zainteresował Cię ten temat – sprawdź teraz więcej informacji i bądź o krok przed konkurencją!

studio wideo

Redakcja vitisit.pl

Vitisit – blog o biznesie, finansach, zakupach, e-commerce. Publikujemy artykuły związane z zakładaniem firmy i wiele innych. Zapraszamy!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

storytelling w marketingu
 Przestępstwo a wykroczenie
Wybór biura tłumaczeń w Warszawie

Jesteś zainteresowany reklamą?