Strona główna
Zakupy
Tutaj jesteś

3 pomysły na bramy pneumatyczne

21 marca 2022 bramy pneumatyczne

Bramy pneumatyczne to coraz częściej spotykany element wielu wydarzeń sportowych i nie tylko. Mówiąc o zastosowaniu takich bram, na pierwszą myśl przychodzą nam wyścigi sportowe, jednak okazuje się, że pomysłów na zastosowanie bram pneumatycznych jest o wiele więcej. Przedstawiamy Ci dzisiaj 3 pomysły na zastosowanie popularnych bram pneumatycznych.

Start i Meta

Bramy pneumatyczne z powodzeniem mogą służyć jako wyraźne oznaczenie startu i mety np. wyścigu samochodowego czy maratonu. Zaletą takiego rozwiązania jest motywacja uczestników wydarzenia – brama pneumatyczna widoczna jest z daleka, motywacja wzrasta więc z każdym pokonanym metrem. Ponadto, bramy pneumatyczne wypełnione są powietrzem, a to sprawia, że są miękkie i bezpieczne. Oznaczenie startu i mety przy użyciu bramy pneumatycznej jest wyraziste i tworzy przyjazny i charakterystyczny klimat i sportową atmosferę.

Reklama i jej nośnik

Bramy pneumatyczne z powodzeniem mogą być stosowane jako nośnik reklamowy. Powierzchnia bramy jest na tyle szeroka, by z łatwością móc umieścić na niej dowolny napis, logo czy choćby kolory marki. Popularne jest umieszczanie na bramie np. logo sponsora podczas wydarzeń sportowych. Taka reklama jest skuteczna, bo jest bardzo dobrze widoczna, rzuca się w oczy z racji swoich rozmiarów. Możesz zastosować jeden z trzech typów bramy, dających inne możliwości. Bramy pneumatyczne mogą być prostokątne, łamane bądź okrągłe, a każda z nich może być doskonałym nośnikiem reklamy przyciągającej klientów.

Znak rozpoznawczy

Brama pneumatyczna może stać się pewnego rodzaju znakiem rozpoznawczym np. danego wydarzenia, jeśli będzie pojawiała się w każdej jej edycji. Bramy mogą być zachowane w konkretnych kolorach, co również daje ciekawe możliwości identyfikacji marki. Takie zastosowanie bramy pneumatycznej będzie z jednej strony reklamą, a z drugiej urozmaiceniem danego wydarzenia.

Zalety bram pneumatycznych

Niewątpliwą zaletą bram pneumatycznych jest ich wysoka trwałość. Wykonane są z tkaniny poliestrowej powlekanej PCV i gramaturze 260 gm2. Cechują się wyjątkową odpornością na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu raz zakupione, mogą służyć przez wiele lat.

Kolejną niewątpliwą zaletą bram pneumatycznych jest ich mobilność. Nie są one montowane na stałe, z łatwością mogą być przewożone w inne miejsca, tam, gdzie akurat będą potrzebne. Kolejną niezaprzeczalną zaletą bram pneumatycznych jest bardzo łatwy montaż, który zajmuje dosłownie kilka chwil. Wystarczy jedynie podłączyć ją do prądu. Bramy pneumatyczne są łatwe w użyciu, transporcie i montażu, a do tego są bardzo skuteczne we wszelkich działaniach reklamowych i marketingowych.

Czy warto stosować bramy pneumatyczne?

Niezaprzeczalnie, bramy pneumatyczne zwiększają świadomość reklamowanej marki, tworząc jednocześnie niepowtarzalną atmosferę każdego wydarzenia. Jeśli więc organizujesz jakąś imprezę sportową czy towarzyską, brama pneumatyczna może okazać się strzałem w dziesiątkę, stając się reklamą i elementem aranżacji w jednym.

studio wideo

Redakcja vitisit.pl

Vitisit – blog o biznesie, finansach, zakupach, e-commerce. Publikujemy artykuły związane z zakładaniem firmy i wiele innych. Zapraszamy!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

sala bankietowa w Mazowieckim
bramy pneumatyczne
gps samochodowy

Jesteś zainteresowany reklamą?